csenfrderu
kelly1
beata1
gabi1
[pb_row][pb_column span="span7"][pb_text width_unit="%" enable_dropcap="no" appearing_animation="0" ]

Od mala jsem vyrůstala s pejsky různých ras a velikostí, AŽ v roce 2002 se mi splnil můj velký sen – přišla k nám má první žlutá labradorka  Máša. Po roce jí přibyla ještě čokoládová parťačka Jessica. Obě svou báječnou povahou a ochotou k práci a k učení své plemeno nezapřely. Bohužel jsou již v psím nebi,  ale báječný čas s nimi prožitý, mne utvrdil v tom, že bez labradorů dál nechci být J

Na vánoce 2013 jsem si z ChS Z Novoveských lučin přivezla krásnou smetanovou holčičku Kelly, se kterou jsem se začala opravdově věnovat výcviku pod odborným vedením zkušených výcvikářek Evy Píchové a Jindry Hermannové.

Postupně jsme s Kellynkou začaly absolvovat také výstavy, kde získávala krásné posudky a umisťovala se na předních místech. A já začala systematicky pracovat na jejím uchovnění a tím si postupně plnit další sen – vlastní chovatelská stanice.

O rok později jsem Kellynce pořídila černou kamarádku Gabi (Dolbia Desperate Housewife) z ChS Dolbia paní Irminy Dudkowiak.

Obě holky složily OVVR a v současné době se společně připravujeme na další zkoušky.

Letos jsem neodolala a v lednu si opět z ChS Dolbia přivezla černou čertici Beatu ( Dolbia Symphony)

[/pb_text][/pb_column][pb_column span="span5"][pb_image el_title="Onas foto" image_file="images/onas.png" image_size="large" link_type="no_link" image_container_style="no-styling" image_alignment="center" appearing_animation="0" ][/pb_image][/pb_column][/pb_row]

logo bila

Adresa

Veronika Hájková
U Hájku 403
Čelákovice - Jiřina
vizitka ke stažení

Sledujte mne

JSN Pixel template designed by JoomlaShine.com